Spalinowe narzędzia ogrodowe
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Balanser do nożyc - Elephant’s Trunk

Elephant’s Trunk chroni Twoje plecy, gdy tniesz żywopłot. Wszyscy znamy zalety benzynowych nożyc do żywopłotu – to moc i niezależność. Niemniej jednak, mają one jednak dużą wadę – swój ciężar. Po pół godzinie pracy Twoje ramiona i barki są naprawdę zmęczone a jeszcze chwila i będą nadwyrężone. I tu przychodzi z pomocą Elephant’s Trunk – specjalny stelaż ułatwiający pracę podczas długotrwałego strzyżenia żywopłotu.

Dostępny w sierpniu 2020

Elephant’s Trunk MHH01010N
Cena sprzedaży 1270,00 zł
Elephant’s Trunk MHH01010N
Elephant’s Trunk MHH01010N
Elephant’s Trunk MHH01010N
Elephant’s Trunk MHH01010N
Elephant’s Trunk MHH01010N
Elephant’s Trunk MHH01010N
Opis

Nożyce do żywopłotu są podtrzymywane dzięki specjalnej konstrukcji a dzięki regulacji naprężenia sprężyny w rolce odczuwalny ciężar nożyc zmniejsza się wielokrotnie. Nie czujesz zmęczenia i bólu.


Elephant’s Trunk można używając ze wszystkimi nożycami do żywopłotu a dzięki rozwijanej lince można je używać na różnych wysokościach pracy. Dzięki Elephant’s Trunk będziesz mógł przycinać żywopłot cały dzień, a co więcej będziesz pracować szybciej i bezpieczniej. Elephant’s Trunk jest tak uniwersalny, że można go stosować ze wszystkimi ręcznymi maszynami o wadze 4,5 kg i więcej, w tym z sekatorami teleskopowymi, sekatorami z wysięgnikiem, dmuchawami ręcznymi, wykaszarkami do trawy itp. (za wyjątkiem pił łańcuchowych).Tak więc przypnij szelki, zamocuj nożyce do żywopłotu na bloczku i zyskasz dodatkową rękę, która zdejmie z Ciebie ciężar maszyny, pozwalając Ci ciąć żywopłot cały dzień bez bólów i dolegliwości, które zwykle dają o sobie znać podczas takich prac.