Robot koszący Honda Miimo
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Honda Miimo – samodzielny robot koszący


Zapraszamy na dedykowaną stronę
poświęconą robotom koszącym 
www.miimo.pl


Najbardziej nowoczesną receptą dla właścicieli trawników i profesjonalistów na koszenie trawy -  prawidłowe i zarazem bez osobistego zaangażowania - jest robot koszący. To nowoczesne urządzenie nie tylko stale utrzymuje trawę na tej samej wysokości, ale także zapewnia poczucie wolności w ogrodzie, a przede wszystkim zwraca cenny czas wcześniej poświęcany na koszenie.


Robot koszący to jeden z najbardziej praktycznych wynalazków, który może na zawsze zmienić styl życia. Dzięki niemu można mieć piękny, gęsty trawnik, po którym chodzenie boso sprawia przyjemność, a jednocześnie jego pielęgnacja w ogóle nie absorbuje naszej uwagi. Inteligentny, samodzielny robot koszący stał się praktycznym elementem codziennego życia uwalniającym od obowiązku koszenia. Odzyskany czas można poświęcić rodzinie i dzieciom, przeznaczyć na relaks i spotkania towarzyskie. Powrót z urlopu też zyskuje dodatkowy aspekt przyjemności, gdy mamy świadomość, że robot-asystent pod naszą nieobecność sumiennie zajmował się koszeniem. Profesjonaliści natomiast zyskują praktyczne narzędzie do lepszej organizacji czasu pracy i zwiększenia rentowności swoich usług.


Honda Miimo to inteligentny, po japońsku pracowity i praktycznie bezgłośny robot do koszenia trawników o powierzchni do 4 000 m2:

  • Miimo 40 oraz Miimo 40 Live – rekomendowana powierzchnia koszenia do 400 m2
  • Miimo 70 Live - rekomendowana powierzchnia koszenia do 700 m2
  • Miimo 310 - rekomendowana powierzchnia koszenia 400 - 1 500 m2
  • Miimo 520 - rekomendowana powierzchnia koszenia 800 – 3 000 m2
  • Miimo 3000 - rekomendowana powierzchnia koszenia 1 000 – 4 000 m2


Idealnym  sposobem koszenia przydomowych trawników są najnowsze modele Miimo 40 i wersje SMART – Miimo 40 Live oraz Miimo 70 Live, które komunikują się za pomocą sieci GSM, a za pośrednictwem aplikacji Alexa również z systemami tzw. inteligentnych domów. Podobnie wygodnym zarządzaniem wyróżnia się Miimo 3000 - jest sterowany za pomocą smartfona w technologii Bluetooth.