Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Kosy i wykaszarki są wygodnymi urządzeniami, które z reguły zastępują w koszeniu kosiarki tam, gdzie noże kosiarki ogrodowej nie mają dostępu. Często kojarzą nam się z głośnym wykaszaniem miejskich trawników o poranku, ale są kosy i wykaszarki znacznie bardziej przyjazne dla naszych uszu i otoczenia. W ofercie Honda znajduje się wyjątkowe urządzenie – wyciszona kosa UMK 450 E.
Powstała z myślą o profesjonalnych użytkownikach, którzy najczęściej muszą kosić trawę i chwasty wokół pni drzew, na miejskich trawnikach różnego formatu, na zboczach rowów czy nasypów dróg. Podstawą jej wyjątkowości jest silnik Honda – czterosuwowy, o mocy maksymalnej aż 2 KM, wyciszony, paliwooszczędny i wyróżniający się ponadnormatywnie obniżoną emisją spalin. Dzięki temu silnikowi kosa UMK 435 E dorównuje mocą i wydajnością profesjonalnym kosom z sinikiem dwusuwowym, ale jest znacznie bardziej przyjazna dla środowiska (o 85% niższa emisja spalin).

Kosa UMK 450 E, dostępna w wersji UEET oraz XEET, to lekkie i idealnie wyważone urządzenie, wyposażone w ergonomiczny uchwyt z intuicyjnie obsługiwanym przyciskiem do włączania i wyłączania silnika. Zapewnia wygodną pracę przez wiele godzin, a komfort obsługi dodatkowo zwiększają szerokie szelki mocowane w odpowiednim punkcie kosy. Sprawne koszenie zapewnia praktyczny system tnący obejmujący 2 wymienne rozwiązania: głowicę z żyłką nylonową (3mm) do koszenia traw oraz wytrzymałą tarczę z 3 nożami do koszenia zarośli, chwastów o grubszych łodygach, a nawet młodych pędów krzewów. Dodatkowym atutem jest konstrukcja silnika Honda GX 50, która umożliwia obrót o 360° w dowolnej płaszczyźnie bez zakłóceń pracy kosy, co ułatwia koszenie na skarpach i wysokich wzniesieniach, a także umożliwia przechowywanie kosy w dowolnej pozycji. Jakość Honda zapewni Państwu wymierne obniżenie kosztów eksploatacji, lepszą organizację czasu pracy i wieloletnią żywotność kosy.

Innym rozwiązaniem wygodnego wykaszania traw i zarośli w miejscach trudnodostępnych jest wykaszarka – głowica żyłkowa SSBC E z wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool. Urządzenie jest wyposażone w 4-suwowy, paliwooszczędny silnik spalinowy Honda o mniejszej mocy (moc maks. 1/1,3 KM), ale oferuje bardzo praktyczną wielofunkcyjność ponieważ jednostka napędowa jest wymiennie łączona z 7 elementami roboczymi, które zapewniają kompleksową pielęgnację zieleni.Kosy Honda UMK 435 E UEET i UMK 435 E XEET oraz Honda Versatool są dostępne w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży w korzystnym dla Państwa systemie sprzedaży ratalnej „Honda 05!” - bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek, oraz wraz z Dostawą Do Drzwi. Zapraszamy do kontaktu z naszymi Autoryzowanymi Partnerami!

Zobacz jak działa kosa Honda UMK 450 E