Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Agregaty prądotwórcze EA to rodzina niezawodnych, bardzo trwałych urządzeń z silnikami Honda na benzynę przeznaczonych do profesjonalnego, intensywnego zastosowania w trudnych warunkach. Uzupełniają ofertę agregatów Honda o mocy maksymalnej 3 kW, jak jednofazowe EA3000, EA3000 AVR, oraz wypełniają niszę bardzo pożądanych przez profesjonalistów agregatów o mocy maksymalnej 6 – 7 kW, jak jednofazowe EA6000, EA6000 AVR, EA6200 i trójfazowy EAT7000.Sprawdzone w praktyce, są cenione za jakość generowanego prądu, niezawodność, długą żywotność i zapewniają jakość Honda w bardzo dobrej cenie. Agregaty EA są stosowane w branży remontowo-budowlanej, w warsztatach, w gospodarstwach rolnych oraz przez służby ratownicze. Zakres zastosowania zależy od mocy maksymalnej danego agregatu oraz stabilizacji napięcia - do zasilania odbiorników wymagających stabilizacji napięcia przeznaczone są agregaty EA z oznaczeniem „AVR”.

Niezawodnym atrybutem agregatów prądotwórczych EA jest silnik Honda GX200 lub GX390, w które zależnie od wytwarzanej mocy wyposażone są agregaty, precyzyjnie przemyślana konstrukcja oparta na najlepszych zdobyczach nowoczesnej myśli technicznej i wieloletnich doświadczeniach oraz których jakość jest idealnie dostosowana do silników Honda tak, by każdy agregat spełniał wymagania najbardziej wymagających użytkowników.Są wyposażone w prądnice NSM lub Mecc-Alte, dzięki czemu generują bezpieczną dla odbiorników moc rzeczywistą. Ich jakość oraz wysoka jakość produkowanej energii elektrycznej jest potwierdzona także możliwością wydłużenia okresu gwarancji – aż do 5 lat!Więcej informacji o parametrach i zastosowaniu poszczególnych modeli agregatów EA znajduje się w poradniku „Agregaty EA do profesjonalnego zastosowania”

Agregaty EA dostępne w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży w wygodnym systemie sprzedaży 10 lub 20 rat RRSO 0% - bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek. Można również zamówić agregat z Dostawą Do Drzwi!