Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Obawy przed awariami sieci energetycznej, a nawet blackout’em powoduje znacznie zwiększone zainteresowanie agregatami prądotwórczymi. Taka sytuacja stwarza oszustom wymarzone okazje do sprzedaży podróbek markowych agregatów, a głównie agregatów Honda, które są uznawane za najlepsze. W trosce o Państwa bezpieczeństwo, w tym finansowe, chcemy Was uwrażliwić na fakt, że oszuści nie mają wakacji i prowadzą aktywną sprzedaż podróbek głównie na portalach aukcyjnych.
Podróbki, choć oznaczone logo Honda (nieprawnie, a logo często jest niezgodne z oryginalnym) nie posiadają żadnych wymaganych przepisami certyfikatów bezpieczeństwa. W ich konstrukcji nie są stosowane podzespoły Honda, a ich parametry nie są zgodne z oryginalnymi agregatami Honda. Podróbki stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia - mogą spowodować porażenie, a także dla mienia – mogą spowodować zniszczenie podłączonych do nich odbiorników, stanowić źródło pożaru.

Podróbki nie wytrzymują także próby eksploatacji i zazwyczaj szybko się psują, a znalezienie części zamiennej do zepsutej podróbki agregatu jest praktycznie niemożliwe. Aries Power Equipment ani nasza Autoryzowana Sieć Serwisowa nie sprzedaje części do podróbek ani ich nie naprawia.

Nieustannie rekomendujemy zachowanie szczególnej ostrożności w procesie zakupu agregatu na portalach aukcyjnych oraz w przypadkowych miejscach (zwłaszcza na parkingach galerii handlowych) od przypadkowo napotkanych osób. Pracownicy Dystrybutora ani przedstawiciele naszych Autoryzowanych Dilerów NIGDY NIE OFERUJĄ okazyjnej sprzedaży maszyn i urządzeń Honda na przykład w drodze powrotnej z targów, na parkingach. Jedynym pewnym i bezpiecznym miejscem zakupu oryginalnych agregatów prądotwórczych Honda jest nasza Autoryzowana Sieć Sprzedaży.

Zachęcamy Państwa do weryfikowania bardzo atrakcyjnych ofert agregatów prądotwórczych z naszą ofertą oryginalnych agregatów Honda.

Na naszym profilu Facebook’a - @ariespower - służymy także poradą i pomocą w identyfikacji agregatu Honda w okazyjnej cenie. Jeśli macie Państwo wątpliwości co do oferty sprzedaży agregatu Honda, możecie, najlepiej PRZED ZAKUPEM, przesłać nam zdjęcia owego egzemplarza, w tym zdjęcie tabliczki znamionowej i gniazd. Jednocześnie informujemy, że nie potwierdzamy oryginałów agregatów innych marek, a takie pytania również do nas docierały.


Specjalnie dla Państwa uszczegółowiliśmy także nasze poradniki dotyczące agregatów prądotwórczych Honda o dokładne wyjaśnienia na co należy zwracać uwagę:

  • Jak rozpoznać podróbki agregatów prądotwórczych Honda? Przykład agregatu prądotwórczego Honda EM 5500CXS – Praktyczne porady 
  • Porównanie oryginalnego agregatu Honda EU70i S z podróbkami – Analiza
  • Galeria podróbek urządzeń Honda – Zobacz galerię