Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Agregaty prądotwórcze są obecnie bardzo poszukiwanymi urządzeniami i zdarza się, że popyt przewyższa ich dostępność. W ciągłej produkcji są natomiast generatory prądu najwyższej jakości z serii EA przeznaczone przede wszystkim dla profesjonalistów do zasilania elektronarzędzi podczas prac remontowo-budowlanych, na terenach zieleni, ale także stanowią dodatkowe i rezerwowe źródło prądu w domu. 

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych, na którym można zapoznać się z nowościami i trendami w technice. Jest to również branżowa platforma spotkań z ekspertami i profesjonalistami, z którymi można wymienić się doświadczeniami w prowadzeniu upraw. Przyjęta przez Organizatorów formuła sprawdza się, co potwierdzają liczby - poprzednią edycję odwiedziło ponad 11 tysięcy osób. W tym roku TSW odbędą się po raz pierwszy w Kielcach w dniach 18-19 stycznia 2023r.

30 lat minęło. Zaczynaliśmy od zera trzy dekady temu z koncepcją wprowadzania na polski rynek nowoczesnych maszyn dla firm oraz urządzeń do ogrodu i dla domu. Kierując się jakością bez kompromisów, zbudowaliśmy ofertę, którą stale dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań rynku. Zbudowaliśmy stabilny i kompetentny Zespół pracowników wsłuchany w potrzeby Klientów. Stworzyliśmy ekspercką Autoryzowaną Sieć Sprzedaży i Serwisu w całej Polsce.

„Po pierwsze człowiek, potem maszyna” to motto koncernu Honda, które potwierdza, że wszystkie produkty Honda są tworzone z myślą o człowieku, jego potrzebach, oczekiwaniach. To motto leży także u genezy robotyki Honda i było impulsem do stworzenia między innymi robota koszącego Honda Miimo. Koncepcja robotyki Honda sięga połowy lat 80. XX wieku, gdy zespół inżynierów zaczynał prace nad robotem humanoidalnym Honda ASIMO, który wspiera osoby niepełnosprawne i starsze w codziennym życiu. Kilka lat później ten sam zespół inżynierów, wykorzystując pomysły i rozwiązania powstałe w procesie tworzenia ASIMO, stworzył robota koszącego Honda Miimo.

Intensywne opady śniegu i mroźne temperatury na początku grudnia inspirują do myślenia o tym co może nastąpić w zapowiadanym okresie odwilży. Śniegi stopnieją, a zmarznięta ziemia nie będzie w stanie wchłonąć spływającej wody czego skutkiem mogą być podtopienia ulic, piwnic, pomieszczeń mieszkalnych, gospodarczych i użytkowych.

Koniec roku i miesiące zimowe to idealny czas na przeprowadzenie posezonowej i corocznej kontroli stanu technicznego urządzeń i maszyn. Posezonowa kontrola dotyczy tych urządzeń, które były intensywnie eksploatowane od wiosny do końca jesieni. Coroczna kontrola stanu technicznego dotyczy wszystkich maszyn i urządzeń, i jest obowiązkowa dla urządzeń objętych gwarancją, ponieważ od tej kontroli zależy utrzymanie gwarancji lub przedłużenie okresu gwarancji. Cel przeglądów technicznych jest jeden – wydłużenie żywotności urządzenia. Warto zatem już teraz zarezerwować termin w Autoryzowanym Serwisie, by uniknąć oczekiwania na swoją kolej na przedwiośniu lub wiosną.

Najnowszy model robota koszącego Honda – Miimo 3000 Live otrzymał na Targach Gardenia 2022 dwie prestiżowe nagrody. Nie tylko został wyróżniony Złotym Medalem tegorocznej edycji Targów, ale również otrzymał statuetkę GRAND PRIX MTP. Obydwie nagrody mają dla nas, Generalnego Dystrybutora maszyn i urządzeń Honda w Polsce, ogromne znaczenie i jednocześnie cieszymy się, że również użytkownicy Honda Miimo otrzymują dodatkowe potwierdzenie w kwestii trafności wyboru robota koszącego i dobrej inwestycji w ekologiczne urządzenie, które będzie za nich kosić przez wiele lat.

W dniach 17 – 19 listopada 2022r. zapraszamy na największe w Polsce targi ogrodnicze – na Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Zieleni Gardenia 2022 w Poznaniu. Jesienna edycja Targów jest idealną okazją do zapoznania się z naszą aktualną ofertą maszyn i urządzeń do pielęgnacji zieleni, ponieważ najnowsze rozwiązania były udostępniane na rynku sukcesywnie w trakcie sezonu. W tym roku będziemy na Państwa czekać na dwóch stoiskach: nr 68 w Pawilonie 5 oraz na stoisku nr 47 w Pawilonie 6.

Nasz najnowszy model robota koszącego Honda Miimo HRM3000 Live jest Złotym Medalistą! Został wyróżniony przez Sąd Konkursowy za praktyczną innowacyjność i znalazł się w grupie 10 Laureatów prestiżowej nagrody Złoty Medal Grupy MTP Targów Gardenia 2022!

Jesień pomalowała świat roślin zachwycającymi kolorami. Na jak długo? Odpowiedź na to pytanie zna tylko Natura, ale nieuchronna zmiana pór roku może nastąpić nagle. Chłodne, coraz częściej mgliste poranki i wieczory, zapach i szelest spadających liści, coraz krótszy dzień….